• İlgili Referanslarımız

  Firmanız çok başarılı işler yapıyor olabilir. Bu başarılarınızı vizyonunuzu geniş tutarak sizleri yeni tanıyacak müşterilerinize ne yaptığınızı,nasıl çalıştığınızı,tercih edildiğinizde verimlilik payınızı insanlara göstererek ispatlayabilirsiniz.

  Artık iş dünyasında şirket ve kurumların kendilerini en iyi ve en kolay şekilde tanıtabilecekleri alandır tanıtım filmleri.

  FKMedya yüksek çözünürlükteki son teknoloji kamera ve ekipmanlarıyla birçok kurum, üniversite, hastane ve fabrikaların tanıtım filmlerini hazırlamıştır.

  Tanıtım filmleri 3dk ile 10 dk arasında amaç ve hedef kitleye göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Yapılan prodüksiyonlar proje bütçelerine göre farklı konseptlerden oluşmaktadır.

  Prodüksiyon sürecinin kalitesiyle hızını artıran ve maliyeti düşüren çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

   

  Neden mi?

  Tanıtım filmleri en etkin iletişim araçlarından biridir.

  Tanıtım Filmi izleyenler üzerinde, görsel ve işitsel etkisi nedeniyle hafızalarda yer alır, hatırlanır. Bir broşür okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken hem gözümüzle görüntüleri algılarız hem de seslendirme metnini duyarız. Bu iki algılama yöntemi ile tanıtım filmleri insanlar üzerinde olumlu ve kalıcı bir etki bırakır. Her bakımdan ekonomiktir.Hazırlanan tanıtım filmleri cd ortamında çoğaltıldığından binlerce çoğaltım ve dağıtım yapılabilmektedir.